Dave Patty

Dave Patty (profilové foto)

Dave Patty se narodil na Filipínách, kde jeho rodiče vedli Křesťanské centrum pro námořníky na americké vojenské základně.
Po studiu teologie na Multnomah Bible College v Portlandu, ve státě Oregon, se Dave přestěhoval do Německa a začal sloužit americkým teenagerům, jejichž rodiče sloužili na Vojenské základně.
V roce 1993 se spolu s celou svou rodinou přestěhovali do České republiky, Dave zde nejdříve začal budovat službu mládeži v místním sboru CB v Havířově, později společně s týmem založil KAM, jehož záměrem je připravit vedoucí mládeží a naplňovat potřeby mladé generace.

Vizí, která motivuje Dava i jeho rodinu, je sen o Božím hnutí mezi mladými lidmi v   České republice, kteří by našli svůj domov v místním sboru a měli vliv na proměnu celé společnosti.

Dave (56) žije se svou manželkou Connie i jejich třemi dětmi, Tylerem (27), Calebem (24) a Claire (22) ve Frýdlantu nad Ostravicí v České republice. Dave působí jako prezident Josiah Venture, organizace, jež slouží mladým lidem v 10 zemích Střední a Východní Evropy.
Dave je ordinovaným pastorem a rád vyučuje Boží slovo. Se zálibou seká dřevo, lyžuje a vyhledává dobrodružství se svými dětmi.